شهر الکترونیک نجف آباد - احتمال ادغام آینده سازان نجف آباد با سپاهان

احتمال ادغام آینده سازان نجف آباد با سپاهان

اين روزها اما زمزمه‌هاي انحلال اين تيم نجف‌آبادي پررنگ‌تر شده است؛ شايبه‌هايي كه مديرعامل اين تيم توضيحاتي درباره آن مي‌دهد. سعید موحدی، مدیرعامل این باشگاه كه سال گذشته در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال، اعلام کرده بود که دیگر قادر به ادامه تیم‏داری نیست، اين تيم را به هر قيمتي كه بود تا پايان فصل حفظ كرد اما اين روزها هنوز قطعيتي براي حضور در ليگ بعدي را تاييد نكرده است. موحدي درباره وضعيت تيم آينده‌سازان ميهن به «قانون» مي‌گويد: «تيم ما وضعيت خوبي ندارد. تا امروز 350 ميليون بدهي روي دست من مانده و نمي‌دانم چگونه بايد مشكلات را حل كنم. بازيكنان من با وجود همه مشكلات در كنار تيم مانده‌اند و دوست ندارند حرف از جدايي بزنند. با وجود اينكه سرپرست قبلي تيم ما به تيم بانوان ذوب‌آهن پيوسته و مذاكراتي با بازيكنان ما انجام داده است، اما بازيكنان من دوست ندارند تيم خودشان را ترك كنند و پاسخي به تلاش‌هاي ذوب‌آهني‌ها براي جذب بازيكنان آينده‌سازان ندادند».
 
موحدي در ادامه صحبت‌هايش از احتمال ادغام تيم آينده‌سازان نجف آباد با سپاهان اصفهان سخن به ميان مي‌آورد: «صحبت‌هايي با مديرعامل باشگاه سپاهان و همچنين مديركل ورزش و جوانان استان اصفهان كه عضو هيات رييسه سپاهان نيز هست انجام داده‌ايم و احتمال دارد اين دو تيم ادغام شده و با عنوان «آينده‌سازان سپاهان» به فعاليتش در ليگ ادامه دهد اما به عنوان آينده‌سازان ميهن نجف‌آباد كه خود به تنهايي يك برند براي ورزش استان اصفهان به شمار مي‌رفت، احتمالا فعاليت نخواهد كرد. همه چيز بستگي به نظر نهايي هيات مديره باشگاه سپاهان دارد». مديرعامل تيم فوتبال آينده‌سازان نجف‌آباد به مبلغي كه براي اداره يك تيم فوتبال بانوان هزينه مي‌شود نيز اشاره مي‌كند:«با مبلغي نزديك به 600 يا 700 ميليون مي‌توان يك فصل تيم بانوان را اداره كرد. مبلغي كه در مقايسه با فوتبال مردان قابل قياس نيست و هزينه يك فصل قرارداد يك بازيكن تيم‌هايي مانند ذوب آهن و سپاهان نيز نمي‌شود».
مديرعامل تيم فوتبال آينده‌سازان نجف آباد، درباره برگزاري مراسم برترين‌هاي فوتبال كه مدتي قبل برگزار شد نيز، گلايه‌هايي دارد:« نمي‌دانم چرا انقدر به فوتبال بانوان بي‌اهميت هستند. تيم من در ليگ قهرمان شد و بازيكن تيم ما موفق شد به عنوان بهترين بازيكن انتخاب شود اما در تمام طول برگزاري مراسم يك بار هم نام تيم ما به طور كامل برده نشد و حتي زماني كه من بايد براي صحبت پشت تريبون مي‌رفتم، تصوير صداوسيما قطع شد! خب همين رفتارها موجب مي‌شود حاميان مالي علاقه‌اي نداشته باشند كه در بخش ورزش بانوان سرمايه‌‌گذاري كنند».
منبع:روزنامه قانون
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282016&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...