شهر الکترونیک نجف آباد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان خبر داد: تایید پیکر شهید حججی براساس آزمایش DNA/ تصمیم برای تشییع باشکوه در اصفهان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان خبر داد: تایید پیکر شهید حججی براساس آزمایش DNA/ تصمیم برای تشییع باشکوه در اصفهان

وکیلی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در مورد تصمیم‌گیری استان برای تشییع احتمالی شهید حججی در اصفهان، گفت: با بازگشت پیکر شهید این شهید به کشور تصمیم در این رابطه نیز اتخاذ خواهد شد.
داریوش وکیلی در خصوص آخرین اخبار در مورد احتمال بازگشت پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی به وطن، اظهار کرد: هنوز اخبار موثقی در این زمینه به ما نرسیده است.
 
وی با بیان اینکه کمی پیش با دوستان خود در نجف آباد صحبت می کردم و پیگیر آخرین اخبار در این زمینه بودم، گفت: آن‌ها نیز خبر موثقی مبنی بر بازگشت پیکر این شهید گران‌قدر نداشتند.
وی با اظهار اینکه شناسایی شهید حججی بر اساس دی‌ان‌ای تائید شده است، اظهار کرد: ما نیز منتظر صدور اطلاعیه‌ای از سوی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیرامون زمان بازگشت پیکر مطهر و منور شهید حججی هستیم.
وکیلی در مورد تصمیم‌گیری استان برای تشییع احتمالی این شهید بزرگوار در اصفهان، گفت: با بازگشت پیکر شهید محسن حججی به کشور تصمیم در این رابطه نیز اتخاذ خواهد شد.
منبع:صاحب‌نیوز
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=296829&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- وروجک
پس ریخته گرهابایدچکارکنندازیک طرف حرف ازحمایت ازتولیدکنندهاست ازطرفی این طورجلوی کارشون گرفته میشه بایددرست تربررسی بشه بعضی ازکارگاه هاآلودگی آنچنان ندارند بایدراه حل درست ومنطقی ارائه بشه نه اینکه فقط جلوی کارکردن گرفته بشه(پس ازکجا بیارن بخورن؟)خودمحیط زیست کمک کنه خود مسولین کمک کنند فیلتربخرندبراشون بعدش هم اگه خیلی نگران محیط زیست هستندبرندسراغ کارخونه های بزرگ (ببیننداونجاچقدرشرایط استاندارده )جلوی کاسبی های کوچیک رونگیرن کلی طرح وپیشنهادوکاردیگه هم هست که هم اجراش راحت تره هم به صرفه تر ...
ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- یکی
پس مهدی محمدی نیست؟
امینشون چی؟
چرا؟
یعنی نجباد نماینده نداره؟