شهر الکترونیک نجف آباد - ⁣جلسه کمیته مناسب سازی اماکن عمومی ویژه جانبازان و معلولان شهرستان نجف آباد

⁣جلسه کمیته مناسب سازی اماکن عمومی ویژه جانبازان و معلولان شهرستان نجف آباد

اولین جلسه کمیته مناسب سازی اماکن عمومی ویژه جانبازان و معلولان در سال جاری ، به ریاست آقای احمدرضا جعفرزاده معاون برنامه ریزی و امو رعمرانی فرمانداری و سایر دستگاه های عضو در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان نجف آباد برگزار گردید. 
در این جلسه که جمعی از مسئولین و رابطین امر مناسب سازی دستگاههای اجرایی شهرستان و نمایندگانی از NGO های معلولان شهرستان حضور داشتند ، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط اداره بهزیستی و دستگاههای اجرایی در خصوص مناسب سازی اماکن عمومی و ساختمان ادارات مطرح و در پایان مقرر شد هرگونه مناسب سازی دستگاههای اجرایی با هماهنگی و تحت نظارت کارشناسان اداره بهزیستی شهرستان  و بر اساس ضوابط و استانداردهای لازم انجام شود. 
همچنین ادارات شهرستان ظرف یکماه آینده گزارشی از وضعیت مناسب سازی ساختمان ادارات را حتی الامکان بصورت مصور جهت جمع بندی و انعکاس به فرمانداری و  به اداره بهزیستی اعلام نمایند.
منبع: فرمانداری
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282577&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...