شهر الکترونیک نجف آباد - درخواست برای سهام دار شدن در فاضلاب

درخواست برای سهام دار شدن در فاضلاب

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون در مجلس خواستار سهامدار شدن مردم در پروژه فاضلاب شهرستان های تیران و کرون شد و افزود: با وجود آنکه قانون نسبت به این موضوع تصریح دارد اما سازوکار لازم از سوی وزارت نیرو وجود ندارد؛ تمهیدات لازم صورت نگرفته است. لذا می طلبد وزیر، کارگروه ویژه‌ای را برای سهامدار شدن مردم در پروژه فاضلاب حوزه انتخابیه در نظر بگیرد.
وی با اشاره به معضلات و مشکلات ایجاد شده برای دو کارخانه نیلو و کاشی اصفهان به خاطر سوءمدیریت نیز گفت: براساس قانون، وزیر کار اجازه دارد از قوانین مشخص درخصوص بحران کارخانجات استفاده کرده و اقدامات لازم را برای این دو کارخانه انجام دهد.
وی ادامه داد: جاده علویجه به سمت پل سه راه اصفهان تبدیل به قتلگاه شده است و بیشترین کشته ها در این مسیر در استان اصفهان اتفاق می‌افتد، لذا تسریع در دوبانده شدن این جاده امری ضروری است.
ابوترابی همچنین در تذکری به وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: تکمیل استخر سرپوشیده نجف آباد حدود ۱۸ سال طول کشیده، لذا ضروری است برای اوایل سال آینده این پروژه به بهره‌برداری برسد. همچنین شهرستان تیران و کرون با ۷۵ هزار نفر جمعیت، بیمارستان ندارد؛ لذا دولت باید برای ساخت بیمارستان در این شهرها اقدام عاجل کند.

منبع: ایسنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=249353&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...
- صنم نجف آبادی
از آقای اقبال صالحی رییس اداره ارشاد نجف آباد متشکریم، خبر خیلی خوبیه ، اینکه برای اهل قلم ارزش قائل شدند خوشحالیم . چون متاسفانه همیشه فرهنگ فدای چیزهای دیگه میشه حال آنکه فرهنگ یه اصل مهم است و به قول فیلسوف حکیم ارد بزرگ : شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ درست است.
امیدواریم در سایه مدیریت شایسته آقای اقبال صالحی شهر ما از بعد فرهنگی رشد قابل ملاحظه ایی داشته باشه
- ترنم
سلام
کسی میدونه توی نجف ابادم کلاس زومباهست یانه اگه میدونیین ادرسش کجاست.....
باسلام
ممنون از پستهای خوبتون.
- hosseiniasgarani
با سلام.خبر جدید . در تاریخ 1394/12/14 تعداد حدود 80 نفر از همسران شهداء و جانبازان توسط دو عدد اتوبوس از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد در غالب راهیان نور (یاد عزیزان) به مناطق عملیاتی سابق در جنوب کشور (استان خوزستان ) اعزام شدند.