شهر الکترونیک نجف آباد - ​راه اندازی موزه خصوصی در نجف‌آباد

​راه اندازی موزه خصوصی در نجف‌آباد

شهردار نجف آباد با اعلام فعالیت اولین موزه خصوصی این سرمایه گذار در سیتی سنتر اصفهان گفت: به دنبال اظهار علاقه مندی این فرد جهت ایجاد دومین مجموعه خود در یکی از فضاهای تاریخی این شهر، با اخذ مجوزات لازم از دستگاه های مسئول این موضوع به زودی عملیاتی خواهد شد تا جاذبه ای دیگر برای گردشگران و مسافران نوروزی آماده بازدید شود.
مسعود منتظری با اعلام این مطلب افزود: در همین راستا، شهرداری طی سال جاری احداث اولین باغ گل های نجف‌آباد را با پیش بینی کاربری آموزشی و تفریحی در انتهای محور تفریحی بوستان زندگی شروع کرده که با بهره برداری از آن امکان استفاده تمامی اقشار جامعه از فضایی مطلوب در کل ایام سال فراهم خواهد شد.
منتظری اضافه کرد: با توجه به اهمیت شناخت تاریخ و فرهنگ مردم نجف آباد، طراحی و ساخت اولین باغ موزه شهر نجف آباد نیز توسط نیروهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری در نزدیکی میدان شهدا آغاز شده که اولین فاز این مجموعه چهار فازی تا پایان سال جاری بهره برداری می شود.

منبع: ایمنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287556&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...