شهر الکترونیک نجف آباد - بازگشت ۱۱۰۰ هکتار از زمین های نجف آباد

بازگشت ۱۱۰۰ هکتار از زمین های نجف آباد

شهردار نجف آباد گفت: در طرح جامع شهر که به تصویب تمامی مراجع قانونی ذی صلاح رسیده، نزدیک به ۴ هزار هکتار از اراضی شهرستان که پیش از این به اشتباه در حریم شرکت عمران فولادشهر خوانده می­ شد بازگردانده شد که از این میزان حدود ۱۱۰۰ هکتار به محدوده قانونی شهر نجف آباد اضافه گردیده است.
مسعود منتظری در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود:« به دنبال این موضوع طرح اختصاص ۲۸۰ هکتار این اراضی به انتقال مشاغل مزاحم شهری در دستور کار قرار گرفته که در همین خصوص جلسات متعددی جهت اخذ مجوزات قانونی و شروع عملیات اجرایی آن در حال برگزاری است.»

 

پیشرفت ۴۵درصدی اولین فاز کشتارگاه جدید نجف آباد


شهردار با اعلام تخصیص بخش قابل توجهی از اعتبارات مورد نیاز ساخت کشتارگاه تمام صنعتی نجف آباد پس از سال ها انتظار از محل بودجه های عمرانی دفتر مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: «با صدور مجدد مجوز واگذاری زمین، کار خاکبرداری پروژه و اجرای بتن در بخش هایی از آن شروع شده به طوری که در اولین فاز طراحی شده شاهد پیشرفت ۴۵درصدی کار بوده و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نیز از مطالبات پیمانکار مجری پروژه هم تسویه حساب شده است.»
تاکید بر ادامه تلاش ها جهت تخصیص نهایی ۷ میلیارد تومان اعتبار دیگر مطلبی بود که منتظری با تشریح آن ادامه داد:«همزمان با اخذ مجوز جهت احداث چاه آب پیش بینی شده برای پروژه، کار ساخت سازه فلزی این مجموعه هم در شهرک صنعتی شماره ۲ نجف آباد پیگیری می شود که با تکمیل و نصب آن طرح پیشرفت ظاهری چشمگیر تری نیز پیدا خواهد کرد.»
کشتارگاه فعلی نجف آباد که چندین دهه از ساخت و بهره برداری آن می­گذرد، به دلیل فرسودگی شدید و مشکلات زیرساختی امکان ارائه خدمات مطلوب و مورد انتظار را از دست داده ولی با این وجود طی چند سال اخیر در قسمت های مختلف آن عملیات بهسازی، نوسازی و تجهیز نیز در حد امکان انجام گرفته است.

منبع: ایمنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287359&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...