شهر الکترونیک نجف آباد - جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد برگزار گردید

جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد، جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد با حضور معاون استاندار و فرماندار، بهمنی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان، محمدی کیا بخشدار مرکزی، ایوبیان بخشدار مهردشت و اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران بخش مرکزی و بخش مهردشت در محل فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدای جلسه هریک از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و بخش مهردشت گزارشی از اقدامات، فعالیت های عمرانی انجام شده، پتانسیل ها، مسائل و مشکلات روستاها ارائه نمودند.
سهراب مظفرنجفی معاون استاندار و فرماندار نجف آبادگفت: دغدغه مدیر باید در راستای کمک به مردم و رفع مشکلات آنان باشد.
وی بیان داشت مسئولین و مدیران باید وقت بیشتری برای رفع مشکلات روستاها بگذارند و به روستاها بیشتر سر بزنند.
معاون استاندار و فرماندار نجف آباد، با اشاره به برنامه ریزی دولت تدبیر و امید بر فراهم نمودن ارکان اصلی توسعه در روستاها افزودند: برای کاهش فاصله شهر و روستا باید تحول اقتصادی در روستا انجام شده و تولید ثروت صورت گیرد که این امر با همکاری اهالی محترم روستا، اعضای شورای اسلامی و دهیاران فراهم خواهد شد. از اینرو دهیاران باید مشارکت طلب بوده و با تسلط و با انعطاف عمل و ایجاد ارتباط موثر با اهالی محترم روستا نسبت به جذب مشارکت اهالی در برنامه های توسعه و رشد روستا اقدام نمایند.
مظفرنجفی همچنین گفت: در آستانه نزدیک شدن به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می باشیم و در باب اهمیت انتخابات پیش رو در عرصه های مختلف ملی و بین المللی مطالبی مطرح نمودند و تاکید کردند که مشارکت حداکثری در انتخابات انقلاب ما را بیمه می کند و باید همگان را برای مشارکت حداکثری در انتخابات تشویق نمود و اظهار امیدواری کردد که همچون انتخابات های گذشته انتخابات شکوهمندی را برگزار نماییم.
فرماندار نجف آباد به شعار سال ۱۳۹۵ و نیز به انتخابات سال ۹۶ اشاره کرد و ادامه داد: هر دو انتخابات سال ۹۶ یعنی ریاست جمهوری و شورای شهر مهم هستند، لذا باید مدیران سعی کنند که قبل از انتخابات،تلاش گسترده ای در راستای تحقق برنامه ها و تکمیل پروژه ها معمول دارند.
مقام عالی دولت در شهرستان با بیان این مطلب که اقتصاد روستایی، معیشت و سرمایه گذاری در روستاها باید به گفتمان غالب تبدیل شوند، افزود: اقتصاد مقاومتی زمانی به گفتمان غالب تبدیل می شود که در این عرصه با تمام وجود عمل کننده هم باشیم.
عیسی بهمنی مدیر کل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری اصفهان نیز در این جلسه اظهار داشت: پس از جنگ تحمیلی تاکنون اقدامات خوبی در روستاها انجام شده است و نیز امروز به دنبال ایجاد امکاناتی برای ارتقای کیفیت خدمت رسانی در روستاها هستیم
بهمنی همچنین گفت: مشکل اصلی روستاها اشتغال و درآمد است که کمبود و ضعف در ان سبب مهاجرت می شود.
مدیر کل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری اصفهان افزود: دیدگاه بر این است که مشکل اصلی اشتغالزایی و لذا باید زمینه های اشتغالزایی در روستاها بررسی و مشخص شوند تا با مشارکت روستاییان و یا سرمایه گذاران آشنا به پروژه ها، اشتغالزایی در روستاها تقویت شود.
عیسی بهمنی با ارائه گزارش عملکرد دهیاران استان در دولت یازدهم گفت: پروژه هایی که توسط دهیاران شهرستان نجف اباد در سه سال اخیر اجرا شده بیش از تمام پروژه ها از زمان تأسیس دهیاریها بوده است و تنها در سال ۹۵ بیش از ۱۲ سال گذشته در روستاهای شهرستان نجف آباد عملیات آسفالت انجام شده است

منبع: سایت فرمانداری نجف آباد

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=249637&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...
- صنم نجف آبادی
از آقای اقبال صالحی رییس اداره ارشاد نجف آباد متشکریم، خبر خیلی خوبیه ، اینکه برای اهل قلم ارزش قائل شدند خوشحالیم . چون متاسفانه همیشه فرهنگ فدای چیزهای دیگه میشه حال آنکه فرهنگ یه اصل مهم است و به قول فیلسوف حکیم ارد بزرگ : شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ درست است.
امیدواریم در سایه مدیریت شایسته آقای اقبال صالحی شهر ما از بعد فرهنگی رشد قابل ملاحظه ایی داشته باشه
- ترنم
سلام
کسی میدونه توی نجف ابادم کلاس زومباهست یانه اگه میدونیین ادرسش کجاست.....
باسلام
ممنون از پستهای خوبتون.
- hosseiniasgarani
با سلام.خبر جدید . در تاریخ 1394/12/14 تعداد حدود 80 نفر از همسران شهداء و جانبازان توسط دو عدد اتوبوس از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد در غالب راهیان نور (یاد عزیزان) به مناطق عملیاتی سابق در جنوب کشور (استان خوزستان ) اعزام شدند.