شهر الکترونیک نجف آباد - داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از هم اکنون نسبت به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و اقدام کنند

داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از هم اکنون نسبت به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و اقدام کنند

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان نجف آباد، معاون استاندار و فرماندار نجف آباد گفت: افرادی که قصد شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارند از هم اکنون باید نسبت به تهیه گواهی عدم سوء پیشینه ( هنگام ثبت نام اولیه تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد) اقدام کنند تا در زمان ثبت‌نام با مشکل روبرونشوند.


سهراب مظفرنجفی بیان داشت: با توجه به اینکه انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور در ۲۹ اردیبهشت سال آینده برگزار می شود و با استناد به بند ۳ ماده ۲۶ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در خصوص لزوم ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری از سوی داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا در زمان ثبت نام، به داوطلبین توصیه می شود از هم اکنون جهت اخذ این گواهی اقدام نمایند.


وی بیان داشت: ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی داوطلبین شوراهای اسلامی الزامی است و به دلیل تقارن ایام ثبت نام با روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی و زمان‌بر بودن دریافت گواهی، داوطلبین باید سریع تر نسبت به دریافت این گواهی به دفاتر پلیس +۱۰ شهرستان نجف آباد مراجعه نمایند.


فرماندار نجف آباد بیان داشت، تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، حداقل سن ۲۵ سال تمام، اعتقاد و التزام عملی به اسلام و ولایت مطلقه فقیه، ابراز وفاداری به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایرا ن، دارابودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم از خدمت برای مردان و ارائه گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد در هنگام ثبـت، از دیگر شرایط داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.


فرماندار نجف آباد در مورد شرایط تحصیلی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای شورای روستاهای تا ۲۰۰ خانوار و داشتن مدرک دیپلم برای شورای روسـتاهای بالای ۲۰۰ خانوار ، داشتن حداقل مدرک فوق دیپلم یا معادل آن برای شورای شهرهای تا ۲۰ هزار نفر جمعیت و داشـتن حداقل مدرک لیسانس یا معادل آن برای شورای شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر جمعیت شرایط تحصیلی داوطلبین شوراهای اسلامی شهر وروستا بیان شده است.
مظفرنجفی گفت: کسانی که در دوره های قبل عضو شورا بوده انـد بـه شـرطی کـه در همـان محـل کاندیـدای عضویت در شورا باشند از شرط مدرک تحصیلی معافند

منبع: سایت فرمانداری نجف آباد

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287550&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...