شهر الکترونیک نجف آباد - نشست مدیران ارشد نجف آباد با فعالین غیر پزشک عرصه درمان

نشست مدیران ارشد نجف آباد با فعالین غیر پزشک عرصه درمان

  • شنبه, 22 خرداد 1395 ساعت 09:10
  • منتشرشده در گوناگون

رئیس شبکه بهداشت و درمان نجف آباد گفت: به دنبال برخوردهای چند سال اخیر این مجموعه با افراد غیر پزشکی که در امر درمان مداخله می کنند، طی روزهای اخیر به درخواست تعدادی از این افراد و دعوت امام جمعه نجف آباد، در نشستی مشترک راهکارهای استفاده مردم از مزایای طی سنتی در عین رعایت قوانین موجود، مورد بررسی قرار گرفت.
حمید گله داری رئیس شبکه بهداشت و درمان نجف آباد با اشاره به حضور فرماندار ویژه شهرستان و رئیس بسیج جامعه پزشکی در جلسه مذکور افزود:« طی این نشست این افراد به دفاع از عملکرد خود و دلائل دخالت در درمان پرداخته و مسئولان نیز دلائل برخورد با اینگونه افراد را بیان کردند و در نهایت نیز ضمن تاکید بر رعایت قانون توسط همه شهروندان به خصوص مداخله گران در درمان، این شبکه موظف به ارائه راهکارهای مناسب جهت استفاده بیماران از شیوه های طب سنتی گردید.»
گله داری همچنین ادامه داد:« طی سالهای اخیر به منظور حفظ سلامت و بهداشت جامعه، برخوردهای متعدد و بعضا قضایی با تعدادی از مداخله گران در امر درمان مردم صورت گرفته که با توجه به اصرار این افراد در خصوص ادامه فعالیت خود، مشکلات عدیده ای نیز برای مدیریت شهرستان به وجود آمده است.»
جمع آوری و توقیف مقادیر قابل توجهی لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز از دستفروشان طی همکاری مشترک با واحد اجرائیات شهرداری دیگر موردی بود که گله داری با اشاره به آن بیان داشت:« در بازدید به عمل آمده از یک کارگاه غیر مجاز تولید عرقیجات گیاهی که فاقد شرایط و مجوزهای بهداشتی مورد نیاز بود، بیش از ۵ هزار کیلوگرم انواع عرقیجات و گیاهان دارویی خشک شده،کشف و توقیف گردید و علاوه بر پلمپ کارگاه مذکور، پرونده فرد خاطی نیز تحویل مراجع قضائی گردید.»
اقدام خدا پسندانه تعدادی از پرسنل شبکه در خصوص تهیه چندین سبد غذایی با مجموع ارزش ۳ میلیون تومان به منظور توزیع در بین خانواده های نیازمند در اولین روزهای ماه مبارک رمضان، پلمپ یک واحد طبع غذا به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی و تکرار این اقدام قانونی در خصوص چهار واحد نانوایی به دلیل استفاده از افزودنیهای غیر مجاز و برخی نواقص بهداشتی دیگر، از جمله شاخص ترین اخبار روزهای اخیر شبکه بهداشت و درمان نجف آباد محسوب می گردد.

 

منبع: ایمنا

  • - فرهاد

    گزارش

    باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282582&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...