شهر الکترونیک نجف آباد - راهنمای عضویت در شبکه های تلگرام شهرمن

راهنمای عضویت در شبکه های تلگرام شهرمن

  • جمعه, 24 مهر 1394 ساعت 11:38
  • منتشرشده در گوناگون

کمتر از یک ماه پیش اپلیکیشن تلگرام اقدام به راه اندازی کانال‌های عمومی کرد و شهرمن به صورت رسمی اولین شبکه خبری در تلگرام را با هدف ارائه آخرین اخبار و خدمات دیگر ایجاد نمود. با توجه به پرسش برخی کاربران، در این خبر مراحل عضویت در شبکه های شهرمن در نرم افزار تلگرام را مرور می‌کنیم.

نرم افزار تلگرام در بروزرسانی (update) نسخه جدید خود اقدام به راه اندازی بخشی با عنوان شبکه کرد. این بخش جدید بسیار شبیه گروه‌ها در نسخه‌های قبلی است با این تفاوت مهم که تنها مدیران شبکه، امکان ارسال مطلب در آن را دارند و افراد دیگر، تنها قادر به خواندن گفتگوها، یا پست‌های ارسال شده خواهند بود. از همین رو، می توان گفت که ساخت یک کانال جدید، برای هر کاربری، کاربردی نخواهد بود و تنها وب سایت‌ها، گروه‌ها و مجموعه‌های مهم که دارای مخاطبین خاص خود هستند اقدام به ساخت آن خواهند کرد و افراد عادی، می توانند به جای ساخت کانال، با دنبال کردن آن‌ها از این بخش فوق العاده‌ی تلگرام نهایت استفاده را کنند.

از ویژگی‌های دیگر شبکه‌ها می‌توان از نامحدودی در تعداد اعضاء، آدرس ثابت برای شبکه‌ها و نمایش تعداد بازدید هر خبر اشاره کرد.

حال اگر از نرم‌افزار تلگرام استفاده می‌کنید:

۱- ابتدا نرم‌افزار تلگرام خود را به آخرین نسخه بروز کنید. برای این کار میتوانید از لینک‌های انتهای این خبر استفاده نمایید.


۲- از طریق دستگاهی که نرم‌افزار بروزشده تلگرام بر روی آن نصب است (به عنوان مثال موبایل خود) بر روی لینک شبکه مورد نظر کلیک کنید. برای مثال برای عضویت در شبکه اخبار شهرمن در تلگرام باید بر روی لینک https://telegram.me/shahreman یا دکمه ذیل کلیک نمایید.

Telegram

 

۳- پس از آن سیستم بصورت اتوماتیک شما را به نرم‌افزار تلگرام هدایت خواهد نمود. پس از مشاهده شبکه شهرمن در نرم‌افزار تلگرام خود بر روی گزینه Join در قسمت پایین کلیک کنید.

از این پس، آخرین اخبار و قیمت‌ها را می‌توانید از نرم‌افزار تلگرام و از طریق شبکه شهرمن دنبال کنید.

 

آدرس سایر شبکه نیازمندی های شهرمن:

مشاغل نجف آباد: https://telegram.me/mashaghelshahreman

بازار نجف آباد: https://telegram.me/bazarshahreman

خودرو نجف آباد: https://telegram.me/khodroshahreman

املاک نجف آباد: https://telegram.me/amlakshahreman

کاریابی نجف آباد: https://telegram.me/karyabishahreman

 

لینک‌های بروزرسانی نرم‌افزار تلگرام

شبکه‌ها صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند، لذا می توانید با استفاده از لینک‌های ذیل نرم‌افزار تلگرام خود را در سیستم‌های مختلف بروز کنید.

موبایل با سیستم عامل اندروید در بازار

موبایل‌ یا تبلت اپل از آیتونز

نسخه ویندوز

نسخه کامپیوتر‌های اپل

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=296794&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- وروجک
پس ریخته گرهابایدچکارکنندازیک طرف حرف ازحمایت ازتولیدکنندهاست ازطرفی این طورجلوی کارشون گرفته میشه بایددرست تربررسی بشه بعضی ازکارگاه هاآلودگی آنچنان ندارند بایدراه حل درست ومنطقی ارائه بشه نه اینکه فقط جلوی کارکردن گرفته بشه(پس ازکجا بیارن بخورن؟)خودمحیط زیست کمک کنه خود مسولین کمک کنند فیلتربخرندبراشون بعدش هم اگه خیلی نگران محیط زیست هستندبرندسراغ کارخونه های بزرگ (ببیننداونجاچقدرشرایط استاندارده )جلوی کاسبی های کوچیک رونگیرن کلی طرح وپیشنهادوکاردیگه هم هست که هم اجراش راحت تره هم به صرفه تر ...
ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- یکی
پس مهدی محمدی نیست؟
امینشون چی؟
چرا؟
یعنی نجباد نماینده نداره؟