شهر الکترونیک نجف آباد - ⁣مبارزه با آفات غلات نجف آباد در 1500 هکتار

⁣مبارزه با آفات غلات نجف آباد در 1500 هکتار

 
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گفت: طی سال زراعی گذشته در سطح نزدیک به پانصد و نود هکتار از مزارع غلات شهرستان کار مبارزه با علف هرز انجام گرفته و در حدود 970 هکتار هم با آفت سن مبارزه انجام شده است.
مجتبی مطهری  با اشاره به مبارزه با آفت ملخ در سطح صد هکتار طی همین بازه زمانی افزود: « توزیع تجهیزات کنترل غیرشیمیایی مانند فرمون و کارت زرد در کنار مبارزه بیولوژیکی با کرم گلوگاه انار در سطح 30 هکتار و برپایی دوره های ترویجی در این خصوص، از دیگر برنامه های برگزار شده محسوب می شوند.»
 
نظارت بر اجرای عملیات کاشت، داشت و برداشت محصولات مختلف زراعی، سبزی و صیفی دیگر مطلبی بود که مطهری با بیان آن گفت: « توزیع بذور گندم و جو گواهی شده جهت کشت پاییزه به میزان 285 تن، بیست تن بذر ذرت برای کشت بهاره و بیش از 860تن کود شیمیایی ازته و فسفاته از دیگر اقدامات قابل ذکر محسوب می شوند.»
منبع:⁣ایمنا
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282014&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...