شهر الکترونیک نجف آباد - افتتاح خط تولید پوشش‌های جئومت در شرکت تولیدی گازسوزان نجف‌آباد با حضور فرماندار

افتتاح خط تولید پوشش‌های جئومت در شرکت تولیدی گازسوزان نجف‌آباد با حضور فرماندار

 
 
این خط تولید به‌منظور پوشش و محافظت قطعات تولیدی شرکت گازسوزان در مقابل رطوبت و عوامل جوی راه‌اندازی شده است.
این فنّاوری در حال حاضر آخرین فنّاوری دنیا برای پوشش قطعات است و این پوشش که بسیار مفید و مقاوم است، مشکلی ازلحاظ زیست‌محیطی ایجاد نمی‌کند و مواد اولیه این خط تولید تحت لیسانس NOF فرانسه است.
هزینه تمام‌شده برای راه‌اندازی این خط تولید را بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان می باشد  و با آغاز به کار خط تولید برای ۴۰ نفر نیز به‌طور مستقیم شغل ایجادشده است.
 
شرکت تولیدی گاز سوزان نجف‌آباد در سال ۱۳۵۹ باهدف توسعه و خودکفایی در تولید تجهیزات و خدمات موردنیاز صنعت گاز کشور تأسیس شد و یکی از اولین تولیدات این شرکت در شبکه توزیع و گازرسانی شهری، رگلاتورهای گاز خانگی است.
 
 
 در حال حاضر این واحد صنعتی در قالب پنج واحد تولیدی، محصولات متنوعی را در سایزها و کلاس‌های مختلف طراحی، تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. 
 
 
کنتورهای گاز خانگی و صنعتی (شامل دیافراگمی، آلتراسونیک، جرمی حرارتی، کارتی-اعتباری، توربینی)، رگلاتورهای خانگی و صنعتی، اتصالات عایقی، شیرهای مسدودکننده و صنعتی، فیلترهای گاز خشک، ایستگاه‌های تقلیل فشار و اندازه‌گیری باقابلیت مانیتورینگ و کنترل از راه دور ازجمله تولیدات شرکت گازسوزان است.
منبع:فرمانداری
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=296834&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- وروجک
پس ریخته گرهابایدچکارکنندازیک طرف حرف ازحمایت ازتولیدکنندهاست ازطرفی این طورجلوی کارشون گرفته میشه بایددرست تربررسی بشه بعضی ازکارگاه هاآلودگی آنچنان ندارند بایدراه حل درست ومنطقی ارائه بشه نه اینکه فقط جلوی کارکردن گرفته بشه(پس ازکجا بیارن بخورن؟)خودمحیط زیست کمک کنه خود مسولین کمک کنند فیلتربخرندبراشون بعدش هم اگه خیلی نگران محیط زیست هستندبرندسراغ کارخونه های بزرگ (ببیننداونجاچقدرشرایط استاندارده )جلوی کاسبی های کوچیک رونگیرن کلی طرح وپیشنهادوکاردیگه هم هست که هم اجراش راحت تره هم به صرفه تر ...
ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- یکی
پس مهدی محمدی نیست؟
امینشون چی؟
چرا؟
یعنی نجباد نماینده نداره؟