شهر الکترونیک نجف آباد - تکمیل پرونده برای 15میلیارد تومان تسهیلات کشاورزی

تکمیل پرونده برای 15میلیارد تومان تسهیلات کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد گفت :در سال گذشته طی فرآیند تکمیل پرونده برای متقاضیان دریافت تسهیلات کشاورزی، شاهد صدور بیش از یکصد و شصت معرفی نامه به مجموعه های مختلف جهت دریافت پانزده میلیارد و هفتصد میلیون تومان تسهیلات بوده ایم.
 
مجتبی مطهری  افزود: «طی همین مدت، نزدیک به چهارصد میلیون تومان به عنوان تسهیلات سرمایه در گردش مکانیزاسیون برای شرکت های تولید کننده ادوات کشاورزی صادر شده و 138نفر هم به صندوق کارآفرینی مهر امید معرفی شده اند که مجموع تسهیلات با نرخ سود پایین اختصاص داده شده، بیش از 8 میلیارد و سیصد میلیون تومان برآورد می شود.»
 
مطهری از تکمیل پنج پرونده جهت صدور معرفی نامه به بانک کشاورزی با مجموع ارزش 2میلیارد تومان خبر داد و بیان داشت: « جهت اخذ تسهیلات از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به ارزش پنج میلیارد تومان نیز، شاهد تشکیل 20 پرونده بوده ایم که این موارد در زمینه هایی مانند احداث گلخانه، صنایع تبدیلی و تکمیلی، پرواربندی گوساله، خرید تراکتور و ادوات کشاورزی، پرورش گاو شیری و خرید نهاده های دامی سرمایه گذاری خواهد شد.»
منبع:⁣ایمنا
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282024&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...