شهر الکترونیک نجف آباد - طی یک سال به اندازۀ ۱۲سال آسفالت‌ریزی شده

طی یک سال به اندازۀ ۱۲سال آسفالت‌ریزی شده

بخشدار مرکزی نجف‌آباد گفت: حجم پروژه‌های عمرانی اجرا شده توسط دهیاران شهرستان در سه سال اخیر، بیشتر از مجموع طرح‌های عمرانی به بهره‌‌‌برداری رسیده از تاسیس دهیاری‌ها تاکنون بوده به طوری‌که تنها در زمینۀ بهسازی معابر به اندازه دوازده سال گذشته شاهد اجرای آسفالت در سطح این روستاها بوده‌ایم.
علی محمدی کیا افزود: «اشتغال و کسب درآمد مناسب را می‌توان یکی از مهم‌ترین مشکلات روستاها به شمار آورد که در مقطع کنونی با توجه به کارهای زیرساختی بسیار خوب و متعددی که طی سال‌های پس از انقلاب در این نقاط صورت گرفته به دنبال افزایش کیفیت خدمات ارائه شده هستیم.»
محمدی کیا با تاکید بر فراهم کردن شرایط مناسب‌تر جهت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سطح روستاها بیان داشت: «از آخرین اقدامات عمرانی در حال اجرای روستاهای شهرستان می‌توان به زیرسازی و آسفالت سه خیابان در رحمت‌آباد با عرض هشت و مجموع طول ششصدمتر و اعتبار بالغ بر ۶۰۰میلیون تومان اشاره کرد که بخشی از این هزینه هم به صورت خودیاری تامین گردیده است.»
بخشدار مرکزی نجف آباد از آغاز سومین مرحله توزیع آسفالت در معابر نهضت‌آباد خبر داد و اضافه کرد: «با صرفه‌جوی صورت گرفته در هزینه‌های جاری دهیاری، نزدیک به ۴هزار تن آسفالت پخش خواهد شد که هزینه ها حمل، توزیع و زیرسازی آن بر عهده دهیاری و مابقی را بنیاد مسکن عملیاتی خواهد کرد.»
وی خاطر نشان کرد: «نصب روشنایی در رمپ‌های ورودی و خروجی زیر‌گذر حاجی‌آباد با اعتبار چهل میلیون تومانی در کنار نصب المان‌هایی از اسامی خداوند و ذکر صلوات در بلوار شهدای همین روستا با هزینه تمام شدۀ ۲۵میلیون تومان از دیگر اقدمات عمرانی صورت گرفته در شهرستان محسوب می‌شوند.»
ادامه عملیات عمرانی در اولین باند زیرگذر فیلور به فولادشهر با طول ۳۳، عرض مفید پنج و ارتفاع چهار و نیم متر در کنار تکمیل ساختمان ۴هزار متر مربعی دهیاری حاجی‌آباد با زیربنای دویست و چهل متر مربع و اعتبار بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان تا پایان سال جاری دیگر اخبار عمرانی روستاهای بخش مرکزی شهرستان نجف‌آباد را تشکیل می‌دهند.

منبع: ایمنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287053&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...