شهر الکترونیک نجف آباد - طراحی و ساخت موتورسیکلت برقی در نجف آباد

طراحی و ساخت موتورسیکلت برقی در نجف آباد

سید رضا حسینی مدیر عامل بهساز موتور گفت: موتورسیکلت برقی صد درصد ایرانی است و با همکاری متخصصان صنایع دفاع واین شرکت طراحی و ساخته شده است.
وی گفت:پس ازگرفتن جواز تاسیس مدت چهارسال برروی این طرح کار شد ودرسال جاری ساخت موتور سیکلت برقی کامل شد و امید است درسال ۹۶ به تولید انبوه برسد.
حسینی افزود:برای ساخت نمونه اولیه بیش از۳۰میلیون تومان هزینه شد و با تولید انبوه قیمت موتورسیکلت برقی به کمتر از۱/۵ میلیون تومان میرسد.
وی افزود : شاسی وبدنه موتورهای برقی در نجف آباد ونیروی محرکه آن توسط متخصصان صنایع دفاع طراحی و ساخته می شود.
وی با بیان اینکه این موتوربا برق ۲۲۰ ولت خانگی شارژمی شود گفت: موتورسیکلت های تولیدی با هربارشارژ ۸۰ کیلومترمسافت رابا ۱۱۰کیلو مترسرعت طی می کنند.
حسینی گفت:هزینه های موتورسیکلت های برقی نسبت به بنزینی ۵۰ در صد کمتر است.
دراین رابطه رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان نجف آباد نیز گفت:این یک طرح دانش بنیان است که جوازتاسیس آن برای احداث و راه اندازی صادرشده ودرآینده پروانه بهره برداری نیز صادر خواهد شد.
ابراهیم نامداری افزود:تولید انبوه موتورسیکلتهای برقی علاوه برصرفه جوئی درمصرف سوخت وانرژی درحفظ محیط زیست وکاهش آلا یندگی محیط بسیار اثر گذاراست.

منبع: ایرنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287549&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...