شهر الکترونیک نجف آباد - افتتاح ۳ ایستگاه گاز؛ نجف آباد ۱۱۰ هزار مشترک دارد

افتتاح ۳ ایستگاه گاز؛ نجف آباد ۱۱۰ هزار مشترک دارد

پایگاه اطلاع رسانی شرکت گاز: مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در آیین بهره برداری از۳ ایستگاه TBS و آغاز عملیات اجرایی احداث ۵ ایستگاه TBS و ۱۰ کیلومتر شبکه گذاری مربوط به طرح جامع نجف آباد گفت: طرح جامع نجف آباد از سال ۹۳ در راستای پایداری گاز تا ۲۵ سال آینده مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب آن در سال ۹۴ احداث ۳ ایستگاه TBS با ظرفیت های ۱۰ و ۲۰ هزار متر مکعب در ساعت با هزینه ۱ میلیارد و هفتصد میلیون تومان آغاز گردید که همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بهره برداری از آن آغاز شد.
سید مصطفی علوی، همچنین از آغاز عملیات اجرایی احداث ۵ ایستگاه TBS با ظرفیت های ۱۰ و۲۰ هزار متر مکعب در ساعت مربوط به طرح جامع نجف آباد در ایام الله دهه فجرخبر داد وگفت: بالغ بر۲ میلیارد و هفتصد میلیون تومان برای اجرای این پروژه ها پیش بینی شده است.
وی بیان داشت: طرح جامع نجف آباد شامل؛ ۸ ایستگاه TBS و ۱۰ کیلومتر شبکه گذاری است.
علوی، همچنین بهره برداری از ساختمان نمازخانه اداره گاز شهرستان نجف آباد با مساحت ۲۰۰ متر مربع را از دیگر پروژه های افتتاحی در دهه فجر در اداره گاز نجف آباد برشمرد و افزود: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۲ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه نجف آباد جزء نخستین شهرهای سبز استان به شمار می رود اظهار داشت: در حال حاضر ۱۱۰ هزار و ۸۶ مشترک در ۵شهر و ۱۵ روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287347&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...