شهر الکترونیک نجف آباد - زمین خواری ۷۰۰ هکتاری در نجف آباد

زمین خواری ۷۰۰ هکتاری در نجف آباد

زمین خواران ۲۰ هزار میلیارد تومان به جیب زدند.
نماینده کشاورزان خسارت دیده نجف آبادی گفت: این زمین ها از پدران ما به ارث رسیده و بخشی از آنها به مرور زمان فروخته شده و بخش دیگری را واسطه ها به واسطه برخی ارگانهای دولتی فروخته اند.
زمین خواری ۷۰۰ هکتاری در نجف آباد
محمد رضا آقا بابائیان افزود: از هزا ر و ۲۳۸ هکتار زمینهای کشاورزان ، ۷۰۰ هکتار آن در اختیارشان نیست واز این میزان ۵۰۰ هکتار بوسیله افراد حقیقی و حقوقی با جعل اسناد فروخته شده است.
اسد ا... همتیان یکی از مالکان زمین های کشاورزی هم گفت: قطعه زمین هزار و ۲۳۸ هکتاری متعلق به اجداد ماست که از فردی به نام صارم الدوله خریداری شده بود و پس از آن کشاورزان برای انجام امور کشاورزی به فرد دیگری وکالت دادند که آن فرد با سوء استفاده از سند زمین ها بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان غیر قانونی سود کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287356&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...