شهر الکترونیک نجف آباد - زمین خواری ۷۰۰ هکتاری در نجف آباد

زمین خواری ۷۰۰ هکتاری در نجف آباد

زمین خواران ۲۰ هزار میلیارد تومان به جیب زدند.
نماینده کشاورزان خسارت دیده نجف آبادی گفت: این زمین ها از پدران ما به ارث رسیده و بخشی از آنها به مرور زمان فروخته شده و بخش دیگری را واسطه ها به واسطه برخی ارگانهای دولتی فروخته اند.
زمین خواری ۷۰۰ هکتاری در نجف آباد
محمد رضا آقا بابائیان افزود: از هزا ر و ۲۳۸ هکتار زمینهای کشاورزان ، ۷۰۰ هکتار آن در اختیارشان نیست واز این میزان ۵۰۰ هکتار بوسیله افراد حقیقی و حقوقی با جعل اسناد فروخته شده است.
اسد ا... همتیان یکی از مالکان زمین های کشاورزی هم گفت: قطعه زمین هزار و ۲۳۸ هکتاری متعلق به اجداد ماست که از فردی به نام صارم الدوله خریداری شده بود و پس از آن کشاورزان برای انجام امور کشاورزی به فرد دیگری وکالت دادند که آن فرد با سوء استفاده از سند زمین ها بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان غیر قانونی سود کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=249346&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...
- صنم نجف آبادی
از آقای اقبال صالحی رییس اداره ارشاد نجف آباد متشکریم، خبر خیلی خوبیه ، اینکه برای اهل قلم ارزش قائل شدند خوشحالیم . چون متاسفانه همیشه فرهنگ فدای چیزهای دیگه میشه حال آنکه فرهنگ یه اصل مهم است و به قول فیلسوف حکیم ارد بزرگ : شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ درست است.
امیدواریم در سایه مدیریت شایسته آقای اقبال صالحی شهر ما از بعد فرهنگی رشد قابل ملاحظه ایی داشته باشه
- ترنم
سلام
کسی میدونه توی نجف ابادم کلاس زومباهست یانه اگه میدونیین ادرسش کجاست.....
باسلام
ممنون از پستهای خوبتون.
- hosseiniasgarani
با سلام.خبر جدید . در تاریخ 1394/12/14 تعداد حدود 80 نفر از همسران شهداء و جانبازان توسط دو عدد اتوبوس از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد در غالب راهیان نور (یاد عزیزان) به مناطق عملیاتی سابق در جنوب کشور (استان خوزستان ) اعزام شدند.