شهر الکترونیک نجف آباد - اردوی جهادی دانشجویان در کهکیلویه

اردوی جهادی دانشجویان در کهکیلویه

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت:در اردوی جهادی شهید حججی، 160 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در زمینه های پزشکی، عمرانی و فرهنگی به مردم روستاهای دورافتاده کهکیلویه وبویراحمد خدمات ارائه می دهند.
 
امیر حسام ایزدی گفت:  از سال 1386 که گروه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد فعالیت خود را آغاز کرده است تاکنون به ساخت 30 سرویس بهداشتی، مرمت 20 مدرسه اقدام کرده همچنین نیز طی این مدت 6 مسجد نیز به بهره برداری رسیده است. 
 
ایزدی افزود: این گروه جهادی از بدو فعالیت تاکنون به بیش از 4 هزار نفر در روستاهای کمتر برخودار خدمات پزشکی و دندانپزشکی ارائه داده است.
 
وی گفت: طی ده سال فعالیت گروه جهادی این دانشگاه حدود 40 هزار دانشجو و غیر دانشجو از شهر نجف آباد برای خدمت رسانی به مناطق محروم اعزام شده اند.
منبع:⁣خبرگزاری صدا و سیما
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282035&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...