شهر الکترونیک نجف آباد - یکی از بزرگترین مجموعه های فرهنگی واحد نجف آباد به نام شهید حججی نامگذاری می شود

یکی از بزرگترین مجموعه های فرهنگی واحد نجف آباد به نام شهید حججی نامگذاری می شود


پس از مکاتبه خانواده شهید محسن حججی مبنی بر تعدیل تصمیم دانشگاه آزاد اسلامی درباره تغییر نام واحد نجف آباد و نظر مساعد دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد یک مجموعه در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شود.
 
دکتر مهران مجلسی رئیس واحد نجف آباد با اعلام این خبر گفت: «خانواده این شهید عزیز با بزرگواری و تواضع نسبت به مقام شامخ شهدا و ایثارگران ایران اسلامی به ویژه مردم متدین، انقلابی و شهیدپرور نجف آباد که تعداد زیادی از عزیزان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند و همچنین تقدیر و تشکر از اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نامگذاری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به نام این شهید بزرگوار به خاطر احترام و ادای دین به مردم متدین و خانواده های شهیدپرور این منطقه، پیشنهاد تعدیل این تصمیم از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به یکی از واحدهای این مجموعه را ارائه کردند.»
 
مجلسی افزود: «با قدردانی از تواضع خانواده شهید حججی، مقرر شد یکی از بزرگ ترین مجموعه های فرهنگی دانشگاهی مشتمل بر سالن اجتماعات 1200نفری، چندین سالن کنفرانس جنبی و سالن نمایشگاه دائمی که در آینده ای نزدیک با حضور خانواده بزرگوار شهید محسن حججی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد به نام پرآوازه این شهید بزرگوار متبرک شود.»
 
وی خاطر نشان کرد: «دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد آمادگی دارند تا دوشادوش مردم شهید پرور شهرستان نجف آباد در مراسم استقبال از پیکر مطهر این شهید والا مقام شرکت کنند. برای پذیرایی و استقبال از شرکت کنندگان در این مراسم نیز همه تمهیدات لازم اندیشیده شده تا افرادی که از خارج از استان اصفهان برای شرکت در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد بتوانند از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد استفاده کنند.»
منبع: آنا
  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282028&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...