شهر الکترونیک نجف آباد - ورود «تکنولوژی اتاق عمل» و «پرستاری داخلی جراحی» به آزاد نجف آباد

ورود «تکنولوژی اتاق عمل» و «پرستاری داخلی جراحی» به آزاد نجف آباد

مهران مجلسی گفت: «پس از بازدید و بررسی‌های بورد اتاق عمل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از امکانات و تجهیزات دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه و با ارسال درخواست و نظر مثبت هیات بازدیدکننده به شورای گسترش وزارت بهداشت، این رشته مورد تصویب شورای گسترش قرار گرفت.»
مجلسی درباره ظرفیت پذیرش در این رشته خاطرنشان کرد: « در همه رشته‌های پزشکی و پرستاری اولویت ما کیفیت بالای آموزش است و هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد. تعداد دانشجویی که می توانیم برای اولین دوره پذیرش داشته باشیم ۲۰ نفر است هرچند که آمادگی لازم برای پذیرش تعداد بیشتر دانشجو را هم داریم.»
وی افزود: «علاوه بر تکنولوژی اتاق عمل با نظر مساعد شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی، مجوز پذیرش پنج نفر در رشته پرستاری گرایش داخلی جراحی در مقطع کارشناسی ارشد نیز برای واحد نجف آباد صادر شده است.»

منبع: خبرگزاری آنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287054&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...