شهر الکترونیک نجف آباد - ورود «تکنولوژی اتاق عمل» و «پرستاری داخلی جراحی» به آزاد نجف آباد

ورود «تکنولوژی اتاق عمل» و «پرستاری داخلی جراحی» به آزاد نجف آباد

مهران مجلسی گفت: «پس از بازدید و بررسی‌های بورد اتاق عمل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از امکانات و تجهیزات دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه و با ارسال درخواست و نظر مثبت هیات بازدیدکننده به شورای گسترش وزارت بهداشت، این رشته مورد تصویب شورای گسترش قرار گرفت.»
مجلسی درباره ظرفیت پذیرش در این رشته خاطرنشان کرد: « در همه رشته‌های پزشکی و پرستاری اولویت ما کیفیت بالای آموزش است و هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد. تعداد دانشجویی که می توانیم برای اولین دوره پذیرش داشته باشیم ۲۰ نفر است هرچند که آمادگی لازم برای پذیرش تعداد بیشتر دانشجو را هم داریم.»
وی افزود: «علاوه بر تکنولوژی اتاق عمل با نظر مساعد شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی، مجوز پذیرش پنج نفر در رشته پرستاری گرایش داخلی جراحی در مقطع کارشناسی ارشد نیز برای واحد نجف آباد صادر شده است.»

منبع: خبرگزاری آنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=249666&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...
- صنم نجف آبادی
از آقای اقبال صالحی رییس اداره ارشاد نجف آباد متشکریم، خبر خیلی خوبیه ، اینکه برای اهل قلم ارزش قائل شدند خوشحالیم . چون متاسفانه همیشه فرهنگ فدای چیزهای دیگه میشه حال آنکه فرهنگ یه اصل مهم است و به قول فیلسوف حکیم ارد بزرگ : شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ درست است.
امیدواریم در سایه مدیریت شایسته آقای اقبال صالحی شهر ما از بعد فرهنگی رشد قابل ملاحظه ایی داشته باشه
- ترنم
سلام
کسی میدونه توی نجف ابادم کلاس زومباهست یانه اگه میدونیین ادرسش کجاست.....
باسلام
ممنون از پستهای خوبتون.
- hosseiniasgarani
با سلام.خبر جدید . در تاریخ 1394/12/14 تعداد حدود 80 نفر از همسران شهداء و جانبازان توسط دو عدد اتوبوس از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد در غالب راهیان نور (یاد عزیزان) به مناطق عملیاتی سابق در جنوب کشور (استان خوزستان ) اعزام شدند.