شهر الکترونیک نجف آباد - روز جمعه و 5 مورد آتش سوزی خودرو

روز جمعه و 5 مورد آتش سوزی خودرو

  • چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 12:23
  • منتشرشده در حوادث

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد یک مورد حریق خودرو واقع در ویلاشهر ، ساعت 17:24 روز جمعه هفدهم شهریورماه به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره 4 به محل حادثه اعزام شدند.

آتش یار احمد هادی مدیرعامل سازمان در این باره افزود: پس از رسیدن آتش نشانان به محل، بدون درنگ عملیات اطفا حریق آغاز شد.

در این حادثه ، به دلیل انتشار نشت گاز در حین شارژ خودرو وانت پیکان دارای سوخت گاز ال پی جی و روشن کردن سیگار توسط راننده ، انفجار لحظه ای و حریق ایجاد شده بود که باعث سوختگی و مصدومیت راننده نیز گردید.
آتش نشانان پس از ارزیابی اولیه ، خودرو را کاملاً اطفاء کرده و بعد از خنک سازی ، تخلیه کامل گاز انجام شد . راننده پیکان نیز که دچار سوختگی شده بود به عوامل اورژانس 115 سپرده و به مراکز درمانی انتقال یافت.
هادی در ادامه گفت: در همان روز حریق 4 خودرو دیگر در مناطق مختلف شهر به ستاد فرماندهی این سازمان اعلام شد که آتش نشانان بدون درنگ به محل حادثه اعزام شده و حریق را اطفاء نمودند.

هادی در پایان با اشاره به اینکه علت حریق اکثر خودرو ها نشت بنزین و اتصالی برق می باشد بهترین راه برای کاهش آتش سوزی، بررسی دوره ای سیستم سوخت رسانی و مطمئن بودن از تعمیر و نگهداری به موقع خودرو دانست و از شهروندان تقاضا داشتند در صورت مشکل در خودرو، سریعا نسبت به رفع عیب آن اقدام نمایند.
منبع:پایگاه خبری شهرداری

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=296860&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- وروجک
پس ریخته گرهابایدچکارکنندازیک طرف حرف ازحمایت ازتولیدکنندهاست ازطرفی این طورجلوی کارشون گرفته میشه بایددرست تربررسی بشه بعضی ازکارگاه هاآلودگی آنچنان ندارند بایدراه حل درست ومنطقی ارائه بشه نه اینکه فقط جلوی کارکردن گرفته بشه(پس ازکجا بیارن بخورن؟)خودمحیط زیست کمک کنه خود مسولین کمک کنند فیلتربخرندبراشون بعدش هم اگه خیلی نگران محیط زیست هستندبرندسراغ کارخونه های بزرگ (ببیننداونجاچقدرشرایط استاندارده )جلوی کاسبی های کوچیک رونگیرن کلی طرح وپیشنهادوکاردیگه هم هست که هم اجراش راحت تره هم به صرفه تر ...
ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- یکی
پس مهدی محمدی نیست؟
امینشون چی؟
چرا؟
یعنی نجباد نماینده نداره؟