شهر الکترونیک نجف آباد - روز جمعه و 5 مورد آتش سوزی خودرو

روز جمعه و 5 مورد آتش سوزی خودرو

  • چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 12:23
  • منتشرشده در حوادث

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد یک مورد حریق خودرو واقع در ویلاشهر ، ساعت 17:24 روز جمعه هفدهم شهریورماه به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره 4 به محل حادثه اعزام شدند.

آتش یار احمد هادی مدیرعامل سازمان در این باره افزود: پس از رسیدن آتش نشانان به محل، بدون درنگ عملیات اطفا حریق آغاز شد.

در این حادثه ، به دلیل انتشار نشت گاز در حین شارژ خودرو وانت پیکان دارای سوخت گاز ال پی جی و روشن کردن سیگار توسط راننده ، انفجار لحظه ای و حریق ایجاد شده بود که باعث سوختگی و مصدومیت راننده نیز گردید.
آتش نشانان پس از ارزیابی اولیه ، خودرو را کاملاً اطفاء کرده و بعد از خنک سازی ، تخلیه کامل گاز انجام شد . راننده پیکان نیز که دچار سوختگی شده بود به عوامل اورژانس 115 سپرده و به مراکز درمانی انتقال یافت.
هادی در ادامه گفت: در همان روز حریق 4 خودرو دیگر در مناطق مختلف شهر به ستاد فرماندهی این سازمان اعلام شد که آتش نشانان بدون درنگ به محل حادثه اعزام شده و حریق را اطفاء نمودند.

هادی در پایان با اشاره به اینکه علت حریق اکثر خودرو ها نشت بنزین و اتصالی برق می باشد بهترین راه برای کاهش آتش سوزی، بررسی دوره ای سیستم سوخت رسانی و مطمئن بودن از تعمیر و نگهداری به موقع خودرو دانست و از شهروندان تقاضا داشتند در صورت مشکل در خودرو، سریعا نسبت به رفع عیب آن اقدام نمایند.
منبع:پایگاه خبری شهرداری

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=282037&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...