شهر الکترونیک نجف آباد - سهم ۵۱درصدی موتور در تصادفات نجف آباد

سهم ۵۱درصدی موتور در تصادفات نجف آباد

  • جمعه, 17 دی 1395 ساعت 15:30
  • منتشرشده در حوادث

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان نجف آباد گفت: در پاییز امسال، تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان نجف‌آباد به یک هزار و ۲۳۴ حادثه رانندگی اعزام شدند که ۵۱ درصد از این حوادث، مربوط به تصادفات موتورسیکلت بود.
امیر شاه‌محمدی با بیان اینکه در سه ماهه سوم امسال ۴۴ هزار و ۵۰۴ تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ شهرستان نجف‌آباد برقرار شد، اظهار کرد: در این مدت، فوریت‌های پزشکی این شهرستان ۳ هزار و ۸۲ ماموریت را انجام داد که این عدد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ هزار و ۵۲۳ ماموریت بوده است.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده، یک هزار و ۸۴۸ مورد غیرترافیکی و یک هزار و ۲۳۴ مورد ترافیکی بود که در این ماموریت‌ها به ترتیب یک هزار و ۲۴۴ و ۹۹۳ مصدوم پس از دریافت خدمات درمانی پیش‌بیمارستانی از سوی تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی نجف‌آباد توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
«در این مدت، ۲۱۸ بیمار قلبی، ۱۷۸ مصدوم ناشی از سقوط، ۱۱۷ بیمار تنفسی، ۷۰ مسمومیت و ۱۶ مورد زنان از خدمات درمانی اورژانس ۱۱۵ نجف‌آباد بهره‌مند شدند که از مجموع مسمومیت‌ها، ۱۹ مورد مربوط به مسمومیت با منوکسیدکربن با یک نفر فوتی بوده است.»
«شاه‌محمدی خاطرنشان کرد: در پاییز امسال، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی نجف‌آباد، ۳ مورد احیای موفق را به نام خود ثبت کرد و در ۴ مورد به زنان باردار در تولد نوزاد خود، یاری رساندند.»

منبع: ایمنا

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=287353&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

ممنون از سایت خیلی خوبتون
- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- امیر
سلام کسی عکس یا فیلم از تصادف مامور نیروی انتظامی در تاریخ1395/02/07 باموتور در امیر اباد داره ؟
- حسین
خوبه
- حمید
با سلام
لطفا در مورد اجرای طرح بیشتر توضیح دهید. در این روش تا چند درجه میتوان باغ را گرم تر کرد؟ ایا از لحاظ اقتصادی توجیه دارد؟ لطفا نام باغ و باغدار و توضیحات بیشتر را بیان کنید.
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...