شهر الکترونیک نجف آباد - سهم ۵۱درصدی موتور در تصادفات نجف آباد

سهم ۵۱درصدی موتور در تصادفات نجف آباد

  • جمعه, 17 دی 1395 ساعت 15:30
  • منتشرشده در حوادث

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان نجف آباد گفت: در پاییز امسال، تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان نجف‌آباد به یک هزار و ۲۳۴ حادثه رانندگی اعزام شدند که ۵۱ درصد از این حوادث، مربوط به تصادفات موتورسیکلت بود.
امیر شاه‌محمدی با بیان اینکه در سه ماهه سوم امسال ۴۴ هزار و ۵۰۴ تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ شهرستان نجف‌آباد برقرار شد، اظهار کرد: در این مدت، فوریت‌های پزشکی این شهرستان ۳ هزار و ۸۲ ماموریت را انجام داد که این عدد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ هزار و ۵۲۳ ماموریت بوده است.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده، یک هزار و ۸۴۸ مورد غیرترافیکی و یک هزار و ۲۳۴ مورد ترافیکی بود که در این ماموریت‌ها به ترتیب یک هزار و ۲۴۴ و ۹۹۳ مصدوم پس از دریافت خدمات درمانی پیش‌بیمارستانی از سوی تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی نجف‌آباد توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
«در این مدت، ۲۱۸ بیمار قلبی، ۱۷۸ مصدوم ناشی از سقوط، ۱۱۷ بیمار تنفسی، ۷۰ مسمومیت و ۱۶ مورد زنان از خدمات درمانی اورژانس ۱۱۵ نجف‌آباد بهره‌مند شدند که از مجموع مسمومیت‌ها، ۱۹ مورد مربوط به مسمومیت با منوکسیدکربن با یک نفر فوتی بوده است.»
«شاه‌محمدی خاطرنشان کرد: در پاییز امسال، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی نجف‌آباد، ۳ مورد احیای موفق را به نام خود ثبت کرد و در ۴ مورد به زنان باردار در تولد نوزاد خود، یاری رساندند.»

منبع: ایمنا

  • هیچ نظری یافت نشد

دیدگاه خود را بیان کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1000 حرف باشد
http://www.shahreman.net/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=249340&tmpl=component
دیدگاه شما بعد از تایید مدیر نمایش داده خواهد شد

نظرات کاربران

- فرشته
سلام کسی آدرس کتابخونه شهید کاظمی رو میدونه دقیق به من بده اگه مدیونیم همین جا جواب بدید ممنون میشم
- فرهاد
باسلام.نباید حساب همه رو با هم قاطی کرد‌.خدایش بعضی از این طب سنتی اسلامی ها کارهای ارزنده ای کرده اند.ضمنا دخالت در درمان هم در مورد اینها مصداق تداره.اینها که قرص و دارو و امپول که ندارن و تجویز هم نمیکنن.فقط توصیه هایی در خصوص مصرف مواد غذایی دارن که البنه جواب هم میدهد.مثلا اینها میگن بابا ماست را با ماهی نخورین و...
- صنم نجف آبادی
از آقای اقبال صالحی رییس اداره ارشاد نجف آباد متشکریم، خبر خیلی خوبیه ، اینکه برای اهل قلم ارزش قائل شدند خوشحالیم . چون متاسفانه همیشه فرهنگ فدای چیزهای دیگه میشه حال آنکه فرهنگ یه اصل مهم است و به قول فیلسوف حکیم ارد بزرگ : شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ درست است.
امیدواریم در سایه مدیریت شایسته آقای اقبال صالحی شهر ما از بعد فرهنگی رشد قابل ملاحظه ایی داشته باشه
- ترنم
سلام
کسی میدونه توی نجف ابادم کلاس زومباهست یانه اگه میدونیین ادرسش کجاست.....
باسلام
ممنون از پستهای خوبتون.
- hosseiniasgarani
با سلام.خبر جدید . در تاریخ 1394/12/14 تعداد حدود 80 نفر از همسران شهداء و جانبازان توسط دو عدد اتوبوس از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد در غالب راهیان نور (یاد عزیزان) به مناطق عملیاتی سابق در جنوب کشور (استان خوزستان ) اعزام شدند.